ivan buchinger sampion oktagon

Teď si dám Kozmu ve veltru a potom budu chtít Vémolu ve střední, oznámil Buchinger

Dva pásy mu jsou málo a možná ani tři mu stačit nebudou. Ivan Buchinger si už dělá plány, za jakých okolností by se mohl podívat dokonce až do střední váhy.

Momentálně má ve své moci pásy pérové a lehké váhy OKTAGONu, a protože chce být debutantem, který zde začne psát historii, rozhodl se slovenský šampion o náročný krok, jímž je souboj s velterovým šampionem Davidem Kozmou.

K tomuto souboji dojde 4. prosince v Ostravě a rozhodně to pro Buchingera nebude nic jednoduchého. Pokud se mu ale podaří uspět a budou-li mu hvězdy nakloněny, „jen“ u třech mistrovských pásů nezůstane.

„Rád bych zabojoval o čtvrtý pás,“ dělá si velké vyhlídky Buchinger. „Chci, aby to bylo proti Vémolovi, ne proti někomu jinému. Pokud už Vémola nebude zápasit, pak do střední váhy nepůjdu,“ představil svou podmínku, která do velké míry momentálně stojí na nepevných základech.

Jednak se totiž Ivan bude muset nejprve prodrat přes Kozmu, což samo o sobě nebude zrovna lehký úkol, a jednak bude muset doufat v Terminátorovu rekonvalescenci, která zatím neprobíhá vůbec dobře. Je dost možné, že jsme Karlose viděli v kleci naposledy.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin