Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Ten zápas byl moc dlouhý, nechci být v kleci dvě kola, uvedl Procházka po vítězném KO
jiri prochazka vyhra reyes

Ten zápas byl moc dlouhý, nechci být v kleci dvě kola, uvedl Procházka po vítězném KO

Jiří Procházka má na kontě v UFC už dvě famózní KO, ale ke spokojenosti mu ještě dost chybí.

Jednak stále hodlá ještě dopilovat svou defenzivu, ale jednak by také rád zkrátil čas, jenž tráví v kleci. Pro takového ryzího knokautéra, jakým Denisa bezpochyby je, jsou dvě kola v nitru oktagonu příliš.

„Že se jednalo o nejlepší KO mé kariéry? To si nemyslím, protože jsem raději, když mám zápasy pod kontrolou. A tady mě Dominick dokázal párkrát překvapit. Pro člověka, jako jsem já, to není dobré, jelikož chci být v boji vždy nejlepší,“ ujal se slova Procházka, jenž tak poukazoval na některé rány, které v boji utržil. Žádná z nich ho však nezastavila a v tlaku pokračoval dál.

„V tom duelu se mi nabídlo tolik příležitostí, jak ho ukončit dříve. Nechci být v kleci tak dlouho. Proč bych měl? Proč tam být dlouho a válčit? To mi moc nepřipadá jako mistrovský výkon,“ naznačoval, že do příště se pokusí ještě zlepšit, aby svého následujícího protivníka ukončil už v prvním kole.

A pokud nyní Dana White dodrží své slovo, měl by být Procházka dalším v pořadí, kdo vyzve šampiona polotěžké váhy v boji o titul.

„Myslím si, že si ten fight zasloužím, jen je ta má cesta v UFC příliš rychlá, že si ji ani neužívám tak moc, jak bych rád. Ale ano, myslím si, že si ten fight zasloužím,“ podotkl Procházka, jenž si nyní bude muset počkat, jak dopadne duel mezi šampionem Janem Blachowiczem a vyzyvatelem Gloverem Teixeirou.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin