jake paul nazor box

Tenhle nápor Fury nevydrží, pro mě další snadná výhra, věstí Jake Paul

Konečně se střetne s ryzím boxerem a stejně věří, že půjde o snadnou záležitost.

Tommy Fury je sice bratrem slavného šampiona, a i když je ve své profesionální kariéře zatím neporažen, dozajista nemá tolik zkušenosti. I ta jména jeho předchozích soupeřů či jejich zápasový rekord budí dost pochybností.

Jake Paul je ovšem vychytralý kluk. Ví, koho si vybrat, aby to jméno umělo budit pozornost a aby se zároveň dalo porazit. Tommy Fury je pro něho údajně ideální volbou.

„Abych to řekl upřímně, Tyron Woodley je těžší soupeř jak Tommy Fury, ten zatím nemá tolik zkušeností, v podstatě jde o uměle vytvořenou hvězdu, kterou jsem se rozhodl zhasnout,“ uvedl Jake Paul.

„Tohle bude pro Tommyho první zápas na velkém podiu, navíc před hromadou lidí, ten tlak prostě nevydrží. Očekávám, že půjde o jeden z mých nejlehčích fightů vůbec a dozajista bych si vsadil i na svou výhru formou KO. Vím, že jsem chtěl vypnout už i Tyrona, ale tohle je jiný případ, tady tomu skutečně věřím,“ sdělil sebevědomý YouTuber.

K duelu mezi Tommym Furym a Jakem Paulem dojde 18. prosince. Britský boxer by jen za účast měl dostat jeden milion dolarů a k tomu dalších 500 tisíc jako bonus, pokud se mu podaří vyhrát. U této částky ovšem YouTuber věří, že zůstane v jeho kapse.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin