jake paul nazor box

Teprve až zápas se mnou ukáže, jak je Woodley prachbídný boxer, predikuje Jake Paul

MMA a box jsou dva rozdílné světy, což Jake Paul plánuje svému příštímu soupeři dát jasně najevo.

Mnoho expertů, mezi nimiž řadíme například i bývalé UFC šampiony, se shodlo na tom, že kdyby se Tyron Woodley s mladým americkým YouTuberem střetl v MMA kleci, vyhrál by. Protože si ale navleče rukavice s mnohem větší výplní a jeho bojová technika bude limitována pouze na údery rukou, už tak moc se v něj nevěří.

Téže věc predikuje i sám Jake. „Už zanedlouho všem ukážu, jak je Woodley ve skutečnosti prachbídný boxer. Spousta lidí se domnívá, že jsou box a MMA dva velmi podobné sporty, ale tak tomu vůbec není. Je to jako plavání a basketball, jsou to naprosto dvě odlišná odvětví a na každé potřebujete úplně jinou škálu zkušeností,“ poukazuje.

A zápasnická predikce? No přeci KO. „Myslím si, že Tyrona postupně rozeberu. Nevím ještě, zdali to bude v prvním kole, ale počítám s tím, že mi s přibývajícím časem přestane stíhat. Rozhodně se ho chystám ukončit a lidé se ke mně ještě budou otáčet a omlouvat se mi, že mi znova nevěřili,“ predikuje mladý YouTuber, který by se rád do tří let také utkal s nespornou jedničkou Canelem Alvarezem.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Váš názor nás zajímá, zanechte komentář.x
()
x
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue