Zdroj: MMA Fighting

Till se ještě stane šampionem, myslí si Bisping. Teď mu však navrhuje zásadní změny

Darren Till i navzdory svému velkému předzápasovému sebevědomí prohrál další bitvu a nyní je už téměř jisté, že se beze změn dopředu neposune.

Téže věc mu mimo jiné radí i druhý britský velikán Michael Bisping, který svého času vládnul střední váze UFC. V této kategorii Darren momentálně působí, ale zdá se, že mu zde pšenka příliš nepokvete, proto by měl zvážit, zdali tu má vůbec působit.

„Tohle pro Tilla ještě zdaleka není konečná. Na každé cestě se nachází překážky a je jen na nás, abychom našli způsob, jak se přes ně dostat,“ sdělil Bisping.

„Darrene, poslouchej, drž hlavu vzhůru, však ty máš všechny potřebné dovednosti, aby ses jednoho dne stal šampionem. Je ti teprve 28 let, měl bys zvážit své možnosti. Myslím si, že velterová váha by ti seděla lépe. Derek Brunson byl oproti tobě mnohem větší soupeř. I když máte podobnou váhu, jeho stavba těla divizi střední váhy sedí více,“ snažil se Bisping vysvětlit.

Teď bude jen na „Gorille“ Tillovi, zdali radu svého krajana přijme. Pokud ano, mohl by se vydat zpátky do veltru, kde o sobě dával velmi nahlas vědět. Vůbec poprvé ho zde zastavil až tehdejší šampion Tyron Woodley. Následně pak prohrál ještě na KO s Jorgem Masvidalem, což pro Darrena byl signál, aby přešel o váhu výše… Možná se přeci jen ale trochu unáhlil…

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin