Titulová příležitost visí ve vzduchu, ví Marina Rodriguez. V cestě však čelí ještě překážce

Titulová příležitost visí ve vzduchu, ví Marina Rodriguez. V cestě však čelí ještě překážce

Původně jsme se tento víkend na UFC Fight Night turnaji měli vidět s navrátilcem TJ Dillashawem, jehož ovšem přemohlo zranění, a tak v novém hlavním zápase večera dostaly příležitost Marina Rodriguez a Michelle Waterson.

A je to zejména první zmíněná bojovnice, která by ráda tuto „nečekanou“ šanci využila k tomu, aby se dostala až na samotný vrchol potravního řetězce, kdy by po ní mohla začít pokukovat i staronová šampionka Rose Namajunas. Snadnou cestu k ní však ještě mít nebude.

„Michelle jako soupeřku uznávám, ovšem vím, že pokud tento fight vyhraji, budu velmi blízko k titulové příležitosti. A to je mým hlavním cílem, kterého se držím a za kterým si půjdu,“ přiznávala Rodriguez, která se letos v lednu podepsala pod působivou výhru na TKO, s nímž srazila ambiciózní Amandu Ribas.

„Možná UFC bude chtít, abych ještě porazila někoho z nejlepší trojky žebříčku. Někoho, jako je Weili Zhang, Joanna Jedrzejczyk nebo Yan Xiaonan. V tom ideálním případě bych však ráda šla proti Rose hned po Michelle,“ prohlásila čtyřiatřicetiletá brazilská bojovnice, jíž bude této noci ze soboty na neděli patřit hlavní zápas turnaje UFC on ESPN 24, kde se mimo jiné objeví i slovenský zástupce Lajoš Klein či uznávaný americký veterán Donald Cerrone.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue