TJ Dillashaw neví, kam dřív skočit. Do fronty vyzyvatelů se přidává i Dominick Cruz

Dělí nás sotva týden ode dne, co TJ Dillashaw podruhé za sebou přemohl Codyho Garbrandta a už nyní je o zápas s ním další velký zájem. Vedle ambiciózního Henryho Cejuda se hlásí i Dominick Cruz.

A právě náš druhý zmíněný bojovník je tím, kdo si o sobě myslí, že je nejlepší fighter bantamové váhy všech dob. TJ Dillashaw, jenž drží současný titul, je pro něho jen pouhým smítkem v oku, kterého by se rád zbavil.

„Problém je, že jsem ho už přemohl. Nemůžete být nejlepší, pokud sami neporazíte ty, co porazili vás,“ vysvětluje Cruz. „Je to jasné jako facka. Všichni na světě to ví a on to musí vědět také,“ pokračuje.

TJ Dillashaw je v UFC vytíženým bojovníkem

Mírnou překážkou by pro rodáka ze San Diega mohla být zápasová absence. Po svém posledním duelu, který byl na programu 30. prosince 2016 proti Garbrandovi, jemuž nakonec po dlouhých pěti kolech na rozhodnutí sudích podlehl, se v UFC již neukázal. Nyní ovšem sní o comebacku zaručující mu hned ten největší možný souboj.

„Vím, že se ten duel zasloužím. Sám jsem svůj pás obhajoval častěji než kdokoliv v celé historii naší divize,“ pravil třiatřicetiletý zápasník, jenž byl lékaři před měsícem prohlášen zdravotně připraveným. „Jsem víc než stoprocentně připraven. Mé tělo se cítí skvěle, tak pojďme na to,“ doplnil.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue