kamaru usman top zapasnik

To byl fofr! Kamaru Usman si už vyjednává další obhajobu, ta přijde na jaře

Kamaru Usman nehodlá zpomalovat, sotva přemohl Colbyho Covingtona a už souhlasil se svou další obhajobou.

Tu svede neomylný nigerijský šampion z řad velterové váhy UFC během jara příštího roku. Soupeřem mu bude soupeř, který na svou šanci čeká několik měsíců, a sice Leon „Rocky“ Edwards, držitel devítizápasové vítězné série.

Dle informací věrohodného novináře Ariela Helwaniho se organizace pokouší tento souboj domluvit na březen či duben 2022. Půjde tedy o PPV turnaj UFC 273 či 274.

Tímto tedy definitivně padá možnost, že by se Leon Edwards v náhradním termínu střetl s Jorgem Masvidalem. Toho nyní trápilo zranění, jež ho vyřadilo z bitvy naplánované pro 11. prosinec. UFC se rozhodlo na nic nečekat a britskému válečníkovi dalo okamžitou zelenou k boji o pás.

Co se týče ostatních duelů v divizi velterové váhy, zjevně to skutečně dopadne tak, že dojde na „bratrovražednou“ válku mezi Masvidalem a Covingtonem. Gilbert Burns by se pak mohl střetnout s Khamzatem Chimaevem.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin