Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
khamzat chimaev UFC star
khamzat chimaev UFC star

Tohle bude nová největší hvězda MMA! předvídá člen Síně slávy UFC Randy Couture

Nikdo neví, jak dlouho ještě éra takového Conora McGregora potrvá, nicméně už teď je jisté, že se nám zde rýsuje jeho velmi slibný nástupce.

Své k tomu měla co říct úspěšná legenda a současný člen Síně slávy UFC Randy Couture. Ten vyzdvihl prakticky až do nebes borce, který se už téměř rok neobjevil v kleci. Až se tam ale vrátí, opět strhne všechnu pozornost na svou stranu.

Khamzat Chimaev hvězdou UFC

„Osobně jsem se na něj byl podívat a musím prohlásit, že se Khamzat Chimaev velmi brzy stane novou tváří organizace. Ten kluk má v sobě všechno potřebné. Drzost, tvrdost, dovednosti, a především umí budit pozornost. Ve světě MMA je několik velkých lvů, kteří disponují podobnými vlastnostmi, ale on je dozajista tím největším,“ chválí Couture nově vycházející hvězdu.

„Vím, že jím mnoho lidí opovrhuje, ale tento člověk disponuje vším potřebným, aby si podrobil celou tuhle hru. Dle mého se stane novou hvězdou UFC,“ doplnil slavný těžkotonážník na adresu sedmadvacetiletého borce.

Stále ovšem platí, že si Khamzat v UFC odmlátil pouhopouhé tři zápasy. Všechny byly však naprosto přesvědčivé… Podobně, jako tomu bylo v každém střetu, jež ve své profesionální MMA kariéře podstoupil.

Zdali Chimaev na svou výkonnost naváže, to se dozvíme 30. října na turnaji UFC 267, kde bude čelit Jingliangovi Limu. S případnou výhrou by náhle jeho jméno mohlo být skloňováno i s bojem o titul velterové váhy.

khamzat chimaev

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin