Kamaru Usman Colby Covington ufc mma

Trenér: Covington se chová jako cvok, není to ani top zápasník, Usmana porazí jedině Chimaev

Colby Covington se stal terčem Khamzata Chimaeva a jeho trenéra.

Kdyby nebylo trashtalku, hůře by se propagovaly určité zápasy. A Colby je (bohužel) jedním z těch bijců, kteří svou nevymáchanou pusu využívají k propagaci veškerého bojového dění. To je také jeden z těch důvodů, proč ho mnoho lidí nemá zrovna v lásce.

Naposledy například sliboval Usmanovi krutou mstu a nakonec mu v boji podlehl 3-0 na body. Po zápase ovšem ve svém trashtalku pokračoval a slíbil, že si s nigerijským šampionem ještě vynutí trilogii, jelikož byl poražen jenom proto, že jeho soupeř podváděl.

„Takhle se může chovat jenom nějaký naprostý blázen nebo cvok!“ nelíbí se Alanu Nascimentovi (Khamzatův BJJ trenér) Colbyho chování.

„Pokud něco křičíte na veřejnosti, musíte tomu také dostát. Když svá slova neobhájíte v akci, lidé vás budou mít za blázna, a to je přesně to, co se stalo Covingtonovi. Měl jenom velkou pusu, ačkoliv věděl, že jeho schopnosti na Usmana nestačí. Viděl jsem borce, co šampionovi zatopili daleko víc, to Covington se jevil jako ryze průměrný zápasník!“ nebral si servítky.

A kdo tedy velterového šampiona sesadí z trůnu? „Jedině Khamzat má potřebné dovednosti, aby mohl Usmana porazit. Přeju si, aby k tomu jednoho dne skutečně došlo. Tohle je fight, který svět potřebuje vidět,“ míní Nascimento.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin