OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Trenér: Khabib je motivovaný více než kdy jindy ve svém životě

I když toho na adresu obou uchazečů z horké sobotní noci při UFC 229, která je na programu 6. října, bylo řečeno již dost, podobná témata nás nikdy neomrzí. Javier Mendez, tedy Khabibův osobní kouč, se již k tématu bitvy velikánů vyjádřil, ovšem postupem času, jak napětí vrcholí, vydal další prohlášení. V tom mimo jiné poukazuje na nezlomnou vůli svého svěřence. 

„Khabib je opravdu motivovaný jako ještě nikdy ve svém životě. Jediné, co chce, je Conorova hlava,“ prozradil Mendez pro Express Sport. 

„Chce to udělat tou správnou cestou. Ne tou, jakou to chtěl udělat kdysi Conor (jeho útok na autobus). Dostat zaplaceno a ještě k tomu dostat to, po čem toužíte, je mnohem bezpečnější cesta, než ta, kterou si zvolil jeho protějšek,“ uvádí. V současné době se spekuluje hodně o tom, jestli se irský bojovník nechá od „The Eagla“ povalit na zem (a že momentálně dost trénuje takedown defense a další metody pozemního boje), a pokud se už nechá povalit, tak jestli ten věčný tlak ustojí.

Khabib je motivovaný v UFC

„Nemyslím si, že by se sám Conor mohl ubránit všemu, co na něj Khabib chystá. V divizi lehké váhy není nikdo, koho by nemohl sundat,“ upřesňuje. 

A jak je to v případě McGregorovy pověstné levačky? Bude i nadále přesná a jak si s ní ruský velikán poradí? „Jedná se o MMA, je to tak?“ ptá se. „Jedna přesná rána a každý může být zraněn. I něco takového se může stát,“ přiznává. 

„Ale abych byl upřímný, tak pochybuji, že se zrovna tohle stane Khabibovi. V životě jsem totiž ještě neviděl nikoho, kdo by byl tak psychicky odolný, jako je právě on. Jeho mentální stránka je neskutečně silná,“ poukazuje na jeho přednosti. 

„Jeho víra ve svého otce a poté i otcovy hodnoty, které v něm zakotvily, jsou natolik silné, že si prostě neumím představit, že se něco takového stane (aby padnul). Tak dlouho, dokud dítě zůstane silné a bude věřit tomu, co dělá, nevidím žádný způsob, jak se dát porazit,“ dodává.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue