mcgregor poirier
mcgregor poirier

Trenér má jasno: Kdyby se Conor nezranil, ve druhém kole bychom Poiriera ukončili

John Kavanagh je potěšen s výkonem svého svěřence a predikuje, že ve čtvrtém zápase Poirier padne.

Každý se na věc díváme z jiného úhlu pohledu. Někteří (jako například bodoví sudí) viděli Dustina první kolo vyhrát jasně 10-8 na body, ale pak tu jsou tací, co věří, že měl Notorious svého amerického soupeře dobře načatého.

Do druhé zmíněné skupinky lidí se řadí například John Kavanagh, dlouhodobá trenérská opora slavného irského bojovníka, který si nyní na konci prvního kola nešťastně zlomil nohu a v utkání nemohl pokračovat. Kdyby však pokračoval, prý by se děly divy.

„Vše šlo naprosto dokonale. Dokonce se domnívám, že Conor vypadal přímo fantasticky. Ani na moment jsem nebyl znepokojený tím, o co se Dustin pokoušel – přenesení hry na zem. Vše šlo podle plánu a já byl naším výkonem doslova nadšen,“ vyprávěl Kavanagh.

Kdyby zápas pokračoval, Poirier by prý padl. „Kdyby si Conor nezlomil nohu, udělali bychom po prvním kole pár drobných změn a jsem si jistý, že bychom se ve druhém kole dočkali ukončení,“ prozradil pro MMA Junkie.

A tak nezbývá než si počkat, až nám lékaři řeknou, jak dlouho bude McGregor nyní mimo hru. Dana White už ve své mysli spřádá plány ohledně čtvrtého souboje, který by měl tuto rivalitu s trochou štěstí konečně završit.

Nutno však také dodat, že se Poirier na danou situaci dívá jinak. Dalšího měření sil se svým irským soupeřem se sice nebrání, ale byl by raději, kdyby si Conor teď získal pár výher, aby to dávalo smysl. Uvidíme ovšem, zdali na něj White nezatlačí nebo zdali on sám časem nezmění názor.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin