Jon Jones si dal podmínky pro návrat do UFC.

Trenér odhalil, za jakou částku by se byl Jon Jones ochotný vrátit

Jon Jones už dlouhý rok hlásí, že se nevrátí dříve, dokud jeho služby nebudou finančně oceněny. Doposud se však nevěděla žádná cena.

Jasno v této záležitosti se rozhodl učinit Mike Winkeljohn, trenér bývalého šampiona z divize polotěžké váhy UFC. Ten skrze rozhovor v Submission Radiu potvrdil, že jeho klient vyhlíží na MMA poměry astronomickou sumu.

Jon Jones chce pořádný balík

„UFC potřebuje člověka, jako je Jon Jones. Někoho, kdo je neomylný a kdo táhne pozornost. Dříve se o to staral Conor McGregor, ale osobně si myslím, že jeho čas už pominul,“ uvedl Winkeljohn.

A částka za případný boj s novým šampionem těžké váhy Francisem Ngannouem? „Tohle je pro nás padesátimilionová bitva,“ okomentoval Winkeljohn, který zmíněnou sumu pochopitelně myslel v amerických dolarech.

Potíží je, že zmíněný finanční obnos je pro UFC prakticky nereálně vysoký. Dana White se drží svého zaběhnutého kodexu a od něho nehodlá ustupovat.

Jon Jones při boji v UFC

„Pokud mi UFC nezaplatí, nehodlám se vracet. Rád trénuji, rád bojuji, ale vracet se nutně nepotřebuji. Už tak mám dost peněz, abych se v životě uživil,“ odhalil před pár dny na svých sociálních sítích sám Jon Jones, který tak dával jasně najevo, že pouze chce, aby byl jeho další risk dobře finančně doceněn.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue