Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
cormier jake paul setkani
cormier jake paul setkani

Trenér vysvětluje, proč Daniel Cormier nevypleskal Jakea Paula hned na turnaji UFC 261

Turnaj UFC 261 přinesl kromě titulových bojů i jednu konfrontaci v hledišti. O ni se postaral kontroverzní YouTuber Jake Paul, jenž se pokusil vyprovokovat bývalého šampiona Daniela Cormiera.

„DC“ sice zprvu sliboval, že pokud se s Jakem potká, tak mu vlepí jednu „výchovnou“, ale když se s ním sešel tváří v tvář, tak došlo jen na slovní potyčku, což mu bylo i ze strany fanoušků vyčteno.

„Tady je vidět, že má jen velkou hubu, ale když má dojít na činy, tak se posral,“ reagoval dokonce i sám Jake Paul, který se nebál prohlásit, že kdyby se jednou s Cormierem v boxerském ringu střetl, vypnul by ho. Už teď z něho totiž cítí strach.

Zdali se ale jedná o strach, to silně zpochybňuje uznávaný trenér Javier Mendez. „Nemůžete říkat o tak velké šampionovi, jako je DC, že se bojí. Chápu, proč tohle Jake dělá, ale sám má kliku, že k té konfrontaci došlo takhle na veřejnosti před kamerami,“ řekl Mendez.

„DC pracuje pro UFC, kdyby Jakeovi napálil jednu v hledišti při turnaji, vyhodili by ho. A on svou práci miluje, takže se nenechá rozhodit nějakým YouTuberem,“ vysvětloval vrchní kouč z American Kickboxing Academy, kam mimo jiné chodíval i Khabib Nurmagomedov.

„Jsem si ovšem jistý, že kdyby se DC a Jake potkali v ringu, jednalo by se o jednoznačnou záležitost. Daniel má velmi slušné boxerské dovednosti a dobré boxerské zázemí. Trénovali ho ti nejlepší,“ dovysvětlil Mendez.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin