cormier jake paul setkani

Trenér vysvětluje, proč Daniel Cormier nevypleskal Jakea Paula hned na turnaji UFC 261

Turnaj UFC 261 přinesl kromě titulových bojů i jednu konfrontaci v hledišti. O ni se postaral kontroverzní YouTuber Jake Paul, jenž se pokusil vyprovokovat bývalého šampiona Daniela Cormiera.

„DC“ sice zprvu sliboval, že pokud se s Jakem potká, tak mu vlepí jednu „výchovnou“, ale když se s ním sešel tváří v tvář, tak došlo jen na slovní potyčku, což mu bylo i ze strany fanoušků vyčteno.

„Tady je vidět, že má jen velkou hubu, ale když má dojít na činy, tak se posral,“ reagoval dokonce i sám Jake Paul, který se nebál prohlásit, že kdyby se jednou s Cormierem v boxerském ringu střetl, vypnul by ho. Už teď z něho totiž cítí strach.

Zdali se ale jedná o strach, to silně zpochybňuje uznávaný trenér Javier Mendez. „Nemůžete říkat o tak velké šampionovi, jako je DC, že se bojí. Chápu, proč tohle Jake dělá, ale sám má kliku, že k té konfrontaci došlo takhle na veřejnosti před kamerami,“ řekl Mendez.

„DC pracuje pro UFC, kdyby Jakeovi napálil jednu v hledišti při turnaji, vyhodili by ho. A on svou práci miluje, takže se nenechá rozhodit nějakým YouTuberem,“ vysvětloval vrchní kouč z American Kickboxing Academy, kam mimo jiné chodíval i Khabib Nurmagomedov.

„Jsem si ovšem jistý, že kdyby se DC a Jake potkali v ringu, jednalo by se o jednoznačnou záležitost. Daniel má velmi slušné boxerské dovednosti a dobré boxerské zázemí. Trénovali ho ti nejlepší,“ dovysvětlil Mendez.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue