Tu nevyjasněnou finanční záležitost s McGregorem jsem neměl řešit veřejně, omlouvá se Poirier

Tu nevyjasněnou finanční záležitost s McGregorem jsem neměl řešit veřejně, omlouvá se Poirier

Dustin Poirier přiznal, že udělal chybu, když McGregora veřejně obvinil z toho, že mu stále neposlal peníze na charitativní účely, jak slíbil.

Vše vyvrcholilo hádkou mezi oběma bijci, až Conor pohrozil, že z trilogie s Dustinem vycouvá. Jak se ale později ukázalo, Poirier si své chyby byl dobře vědom a za celou záležitost se omluvil.

„Jak víte, svou charitativní činnost beru velmi vážně. Bohužel jsem však překročil meze a osobní záležitosti řešil veřejně. Byla to má chyba, ale žijeme proto, abychom se z těchto chyb učili,“ popsal americký Diamond.

„Mým cílem je šířit radost, ale teď mám pocit, jako bych vnesl špatnou energii do něčeho, na čem tak usilovně pracuji a co doposud vytvářelo lidem úsměv na tváři. Z té chyby se poučím, a i nadále budu pokračovat v boji, který za to stojí. Brzy oznámíme, jaký bude nový cíl naší nadace. Děkuji všem, kdo se zapojili a kdo věří v naši vizi,“ dodal Poirier.

Dustin Poirier řeší s Conorem peníze v UFC

Jak se zdá, podobnou omluvu musel dostat i McGregor, který ještě ve středu ráno podepsal smlouvu k trilogii. Ta následně byla v odpoledních hodinách oficiálně potvrzena i ze strany UFC a my se jí dočkáme 10. července v Las Vegas.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue