Colby Covington 2021 titul

Tu odvetu jsem jasně vyhrál, sdělil Covington důvod, proč si s Usmanem zaslouží trilogii

Kamaru Usman byl v posledním zápase jasně poražen, věří bývalý titulový vyzývatel Colby Covington.

Ten si po téměř dvouletém čekání vynutil s šampionem Usmanem odvetu, v níž se mělo objevit jeho nové já. Jak se ale později ukázalo, ani toto nové já na neomylného Nigerijce nestačilo. Kamaru je prostě prvotřídní přírodní úkaz, který disponuje tak pevnou stavbou těla, že ho ani takový ryzí wrestler, jako je Covington, nedokázal stáhnout na zem.

Opět se tedy fanoušci dočkali zápasu v postoji, ve kterém šampion svého soka ve druhém kole dokonce dvakrát poslal na zadek. Colby se ovšem dokázal zmátořit a podle vlastních slov vyhrál následující tři kola.

„Nechápu, proč se o Kamaruovi doteď mluví jako o nejlepším MMA bojovníkovi světa, však to nedává žádný smysl. Viděli jste přeci, co jsem s ním provedl v našem posledním fightu. Jen protože tam byli tři bodoví rozhodčí a ti rozhodli v Kamarův prospěch, ještě neznamená, že jsem ten zápas prohrál. Miliony lidí na vlastní oči viděly, že jsem ten fight vyhrál já,“ uvedl Covington v Submission Radiu.

„Třetí, čtvrté a páté kolo byly definitivně moje. A kdekdo by mi dal i to první, které bylo z hlediska bodování o něco těžší. Takže jsem celkovém součtu vyhrál 3:2, ne-li rovnou 4:1 na kola. To je ten důvod, proč zde musí být další fight. Musíme završit trilogii, aby tu nebyly žádné pochybnosti,“ dožaduje se Colby.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin