OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Tvrdé bomby na UFC Fight Night 137

Souboj dvou 38letých bijců nás čeká na turnaji v brazilském Sao Paolu. Domácí Glover Teixeira si bude chtít spravit náladu po prohře s Corey Andersonem a jeho oponent Jimi Manuwa musí dokonce napravovat dvě porážky v řadě. Ta loňská od Volkana Oezdemira se trochu čekala, ale letošní, kterou „Klukovi z plakátu“ uštědřil Jan Blachowicz měla hodně hořkou pachuť.

UFC Fight Night 137 bude mít grády

Kdo se znovu vrátí na vítěznou vlnu a v hodně zamotané váze do 93kg možná i do boje o titul, to se dozvíme už 23. září. Kromě tohoto zápasu nás ve stejné váze čeká Samuel Alvei vs. Antonio Rogerio Noqueira, nebo třeba ve welteru Neil Magny vs. Alex Oliveira.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue