Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
nate diaz zapas vyzva
nate diaz zapas vyzva

Tvrdíš o sobě, že jsi gangster, tak se mnou bojuj! vzkázal Nateu Diazovi bývalý titulový vyzyvatel

Nate Diaz je v bojovém světě skutečně žádaným zbožím, čehož je nám důkazem i takový Gilbert Burns.

Čerstvý pětatřicetiletý Brazilec by si rád naplnil peněženku podobně jako jeho předchůdce Leon Edwards. A protože zároveň cítí, že je Nate Diaz i „snadným soupeřem“ do jeho rekordu, nehodlá na nic čekat.

„Tvrdíš o sobě, jaký jsi gangster a jak jsi nedotknutelný, tak se mnou bojuj!“ vzkázal Burns do slunné Kalifornie, kde momentálně mladší z bratrů Diazů přebývá.

K tomu má vyhlídnutý i potenciální termín. „Madison Square Garden, New York, UFC 268, již tento listopad. Zápas na pět kol!“ dožaduje se.

Není to poprvé, co se Burns snaží vyzvat Natea Diaze k boji, o něco podobného se pokouší vesměs již celý poslední měsíc… Leč neúspěšně zatím.

„Tak nebuď vystrašený. Když jsem já měl zápas, ty sis otevíral pusu, teď žádný zápas nemám a najednou mlčíš. Pojďme se utkat v New Yorku, poražený zaplatí vítězi 200 tisíc dolarů jako bonus!“ navrhoval.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin