UFC 262: Oliveira vs. Chandler, informace, fight card a výsledky
UFC 262 Michael Chandler Charles Oliveira

UFC 262: Oliveira vs. Chandler, informace, fight card a výsledky

Další číslovaný turnaj UFC 262 přinese neskutečně našlapanou kartu, které vévodí souboj o uvolněný titul lehké váhy. Neporažený šampion Khabib Nurmagomedov pověsil rukavice na hřebík a šanci usednou na prázdný trůn dostane jeden z dvojice Charles Oliveira – Michael Chandler.

—> Sledovat z ČESKÉ REPUBLIKY

—> Sledovat ze SLOVENSKA

Oba borci se vyznačují aktivním způsobem boje, o čemž svědčí sedmnáct ukončení na straně Chandlera a sedmadvacet ve statistikách Charlese Oliviery!

Druhou hlavní událostí sobotní noci bude souboj mezi Tony Fergusonem a Beneilem Dariushem. El Cucuy potřebuje nutně zabrat. V zádech má dvě porážky. Nejprve jej naprosto zdemoloval a rozbil Justin Gaethje a následně předčil ve všech směrech aspirant na titul Oliveira.

Tony se tak z pozice dočasného šampiona propadl mimo titulovou rotaci a pokud neuspěje s Dariushem, nebude pro něj mít setrvání v UFC valný význam.

Beneil je v naprosto opačné pozici. Roky se o něm mluvilo jako o obrovském talentu, který neprodává naplno svůj potenciál, až přišla aktuální šňůra šesti výher v řadě a možná první opravdový útok na absolutní špičku divize.

Hlavní kartu potom doplní miláček fanoušků Edson Barboza, který utnul špatnou sérii a bude chtít navázat na vydřenou výhru nad Amirkhanim. V cestě mu bude stát Shane Burgos. Ten Amirkhaniho zvládl ukončit TKO a věří si i na zkušeného Brazilce. Oba bojovníci předvádějí strhující postojové řežby, a proto je tento souboj černým koněm na zápas večera.

tony ferguson ufc

Pokud by vám to stále přišlo málo, můžete se těšit na Ronalda Souzu. Jacare se v souboji generací postaví o dekádu mladšímu Andre Munizovi. Ten se do UFC prokousal přes dvě vystoupení v Dana White Contender Series a naposledy prohrál pře dlouhými pěti lety.

Na prelims stojí rozhodně za pozornost ženský duel mezi Antonií Shevchenko a Andreou Lee. Dvaatřicetiletá Američanka má sice tři porážky v řadě, ale všechny zápasy prohrála na body a dvakrát navíc děleným rozhodnutím. Sestra šampionky Valetiny střídá lepší a horší výkony s železnou pravidelností a ráda by už ustálila svoji výkonnost na horní části sinusoidy.

UFC 262, fight card a výsledky

Charles Oliveira def. Michael Chandler via second-round TKO (0:19)

Beneil Dariush def. Tony Ferguson via UD (30-27 x3)

Rogerio Bontorin def. Matt Schnell via unanimous decision (30-27 x2, 29-28)

Katlyn Chookagian def. Viviane Araujo via UD (29-28 x2, 30-27)

Edson Barboza def. Shane Burgos via third-round TKO (1:16)

Andre Muniz def. Ronaldo Souza via sub (armbar) (R1, 3:59)

Lando Vannata def. Mike Grundy via split decision (29-28, 27-30, 30-27)

Jordan Wright def. Jamie Pickett via first-round TKO (1:04)

Andrea Lee def. Antonina Shevchenko via sub (triangle armbar)

Priscila Cachoeira def. Gina Mazany via second-round TKO (4:51)

Tucker Lutz def. Kevin Aguilar via unanimous decision (30-27, 29-28 x2)

Christos Giagos def. Sean Soriano via sub (D’Arce choke) (R2, 3:59)

Celou akci bude sledovat vyprodaná Toyota Center v Houstonu. Sedmnáct tisíc lístku zmizelo během několika hodin od spuštění předprodeje a je jasné, že nás čeká opravdu pekelná atmosféra. Galavečer klasicky přinese Premiér Sport, streamy sázkových kanceláří a také PPV přímo od UFC.

 • 1️⃣Kdy je UFC 262: Oliveira vs. Chandler?

  Turnaj UFC 262 Oliveira vs. Chandler se uskuteční ze soboty na neděli, datum je tedy z 15.5.2021 na 16.5.2021. Místo konání je Toyota Center v texaském Houstonu.

 • 2️⃣Kde sledovat UFC 262 živě v TV?

  UFC 262 můžete sledovat zde. Přinášíme nejjednodušší způsob, jak přenos zdarma zapnout. Taktéž můžete využít oficiální PPV, které nabízí organizace UFC. Tam však počítejte s cenou $ 49.99, což je přibližně tisíc českých korun.

 • 3️⃣Kdo bude bojovat na UFC 262?

  Fight card pro UFC 262 je skvěle složena. O hlavní zápas se postarají Charles Oliveira a Michael Chandler. Dále uvidíme zápasníky, jako jsou Tony Ferguson, Beneil Dariush, Edson Barboza a další. V dívčím duelu se předvede Antonina Shevchenko.

 • 4️⃣Čím je galavečer UFC 262 speciální?

  Téměř po roce může na UFC 262 až 17 000 diváků. To znamená, že o skvělou atmosféru bude jistě postaráno. Přítomnost diváků přinese určitě i překvapivé výsledky.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Filip Grznár má problémy

Filip Grznár je borec, jde do všeho!

Filip Grznár je na domácí poměry známý sportovec a již jeho anabáze v XFN ukázala, že diváky přitáhnout dokáže. Do klece se vrhl opravdu po hlavě a vzít na první zápas s minimem tréninkových zkušeností Charlese Andradeho vyžaduje koule jako vodní melouny.