UFC 262: Oliveira vs. Chandler, informace, fight card a výsledky

UFC 262: Oliveira vs. Chandler, informace, fight card a výsledky

Další číslovaný turnaj UFC 262 přinese neskutečně našlapanou kartu, které vévodí souboj o uvolněný titul lehké váhy. Neporažený šampion Khabib Nurmagomedov pověsil rukavice na hřebík a šanci usednou na prázdný trůn dostane jeden z dvojice Charles Oliveira – Michael Chandler.

 —> Sledovat z ČESKÉ REPUBLIKY

 —> Sledovat ze SLOVENSKA

Oba borci se vyznačují aktivním způsobem boje, o čemž svědčí sedmnáct ukončení na straně Chandlera a sedmadvacet ve statistikách Charlese Oliviery!

Druhou hlavní událostí sobotní noci bude souboj mezi Tony Fergusonem a Beneilem Dariushem. El Cucuy potřebuje nutně zabrat. V zádech má dvě porážky. Nejprve jej naprosto zdemoloval a rozbil Justin Gaethje a následně předčil ve všech směrech aspirant na titul Oliveira.

Tony se tak z pozice dočasného šampiona propadl mimo titulovou rotaci a pokud neuspěje s Dariushem, nebude pro něj mít setrvání v UFC valný význam.

Beneil je v naprosto opačné pozici. Roky se o něm mluvilo jako o obrovském talentu, který neprodává naplno svůj potenciál, až přišla aktuální šňůra šesti výher v řadě a možná první opravdový útok na absolutní špičku divize.

Hlavní kartu potom doplní miláček fanoušků Edson Barboza, který utnul špatnou sérii a bude chtít navázat na vydřenou výhru nad Amirkhanim. V cestě mu bude stát Shane Burgos. Ten Amirkhaniho zvládl ukončit TKO a věří si i na zkušeného Brazilce. Oba bojovníci předvádějí strhující postojové řežby, a proto je tento souboj černým koněm na zápas večera.

tony ferguson ufc

Pokud by vám to stále přišlo málo, můžete se těšit na Ronalda Souzu. Jacare se v souboji generací postaví o dekádu mladšímu Andre Munizovi. Ten se do UFC prokousal přes dvě vystoupení v Dana White Contender Series a naposledy prohrál pře dlouhými pěti lety.

Na prelims stojí rozhodně za pozornost ženský duel mezi Antonií Shevchenko a Andreou Lee. Dvaatřicetiletá Američanka má sice tři porážky v řadě, ale všechny zápasy prohrála na body a dvakrát navíc děleným rozhodnutím. Sestra šampionky Valetiny střídá lepší a horší výkony s železnou pravidelností a ráda by už ustálila svoji výkonnost na horní části sinusoidy.

UFC 262, fight card a výsledky

Charles Oliveira def. Michael Chandler via second-round TKO (0:19)

Beneil Dariush def. Tony Ferguson via UD (30-27 x3)

Rogerio Bontorin def. Matt Schnell via unanimous decision (30-27 x2, 29-28)

Katlyn Chookagian def. Viviane Araujo via UD (29-28 x2, 30-27)

Edson Barboza def. Shane Burgos via third-round TKO (1:16)

Andre Muniz def. Ronaldo Souza via sub (armbar) (R1, 3:59)

Lando Vannata def. Mike Grundy via split decision (29-28, 27-30, 30-27)

Jordan Wright def. Jamie Pickett via first-round TKO (1:04)

Andrea Lee def. Antonina Shevchenko via sub (triangle armbar)

Priscila Cachoeira def. Gina Mazany via second-round TKO (4:51)

Tucker Lutz def. Kevin Aguilar via unanimous decision (30-27, 29-28 x2)

Christos Giagos def. Sean Soriano via sub (D’Arce choke) (R2, 3:59)

Celou akci bude sledovat vyprodaná Toyota Center v Houstonu. Sedmnáct tisíc lístku zmizelo během několika hodin od spuštění předprodeje a je jasné, že nás čeká opravdu pekelná atmosféra. Galavečer klasicky přinese Premiér Sport, streamy sázkových kanceláří a také PPV přímo od UFC.

 • 1️⃣Kdy je UFC 262: Oliveira vs. Chandler?

  Turnaj UFC 262 Oliveira vs. Chandler se uskuteční ze soboty na neděli, datum je tedy z 15.5.2021 na 16.5.2021. Místo konání je Toyota Center v texaském Houstonu.

 • 2️⃣Kde sledovat UFC 262 živě v TV?

  UFC 262 můžete sledovat zde. Přinášíme nejjednodušší způsob, jak přenos zdarma zapnout. Taktéž můžete využít oficiální PPV, které nabízí organizace UFC. Tam však počítejte s cenou $ 49.99, což je přibližně tisíc českých korun.

 • 3️⃣Kdo bude bojovat na UFC 262?

  Fight card pro UFC 262 je skvěle složena. O hlavní zápas se postarají Charles Oliveira a Michael Chandler. Dále uvidíme zápasníky, jako jsou Tony Ferguson, Beneil Dariush, Edson Barboza a další. V dívčím duelu se předvede Antonina Shevchenko.

 • 4️⃣Čím je galavečer UFC 262 speciální?

  Téměř po roce může na UFC 262 až 17 000 diváků. To znamená, že o skvělou atmosféru bude jistě postaráno. Přítomnost diváků přinese určitě i překvapivé výsledky.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue