OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

UFC Fight Night 137: Lví srdce zachraňuje akci v Sao Paolu

Anthony Smith nedovolí, aby UFC Fight Night 137, které se koná v brazilském Sao Paolu, přišlo o jeden z hlavních taháků a nabídl se jako náhrada za zraněného Glovera Teixeiru.

Smith má momentálně na kontě dvě výhry v řadě a způsob jakým dokázal zlikvidovat dva budoucí členy síně slávy (Rashad Evans a Maricio Rua) mu určitě dodává velkou dávku sebevědomí před soubojem s Jimy Manuwou.

Jediný zádrhel, který může tomuto souboji zabránit, je naplánovaný zápas Smitha s Volkanem Oezdemirem, který má být vrcholem akce UFC Fight Night 138, která se uskuteční pouhý měsíc po brazilské akci. Uvidíme, jaké stanovisko zaujme vedení UFC, ale je jasné, že Smith svojí ochotou získává plusové body.

Anthony Smith na UFC 137

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue