OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

UFC Fight Night 139: Zranění Edgara, šance pro Rodrigueze

Hlavní zápas na UFC Fight Night 139 měli obstarat Frankie „The Answer“ Edgar a „The Korean Zombie“ Chang Sung Jung. Edgarovo nespecifikované zranění bohužel neumožní bývalému šampionovi nastoupit a pokazí mu plánované oslavy 25. zápasu pod vlajkou UFC.

Náhradou bude Yair „Pantera“ Rodriguez. Ten Edgarovy podlehl na jaře loňského roku a od té doby jsme ho v kleci neviděli. Po doléčení zranění následovaly dohady o nové smlouvě a jednu dobu se zdálo, že UFC opustí.

UFC Fight Night 139

Blízko návratu byl již v září, ale jeho dohodnutý zápas proti Zabitovi Magomedsharipovi opět zhatilo zranění. Nyní je vše zapomenuto a mexický talent se může předvést 10. listopadu v Pepsi Center v Denveru. 

Na druhou stranu oktagonu se postaví také borec bez velké zápasové praxe. Korejská hvězda Chan Sung Jung loni v únoru vyřídila v prvním kole Dennise Bermudeze KO. Od té doby jsme o něm neslyšeli. 

Uvidíme, který z navrátilců se s pauzou vyrovná lépe. Další zajímavý zápas na této kartě je očekávaná přestřelka mezi Mikem Perrym a Donaldem Cerronem. Zajímavý by mohl být i souboj Ray Borg versus Joseph Benavidez.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue