OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

UFC ji omrzelo, a tak se dává přednost herectví. Dostane Ronda Rousey místo v novém Tarantinově trháku?

Když se na jedné straně vrátka zavřou, na té druhé se zase otevřou. Podobná šance byla nyní nabídnuta kdysi slavné americké profesionální zápasnici, která se rozhodla naplno věnovat dvěma věcem. Tou první je WWE a tou druhou herectví. Ptáte se, jakou to má spojitost?

Aniž bychom museli být filmoví nebo wrestlingoví znalci, tak víme, že ačkoliv nás obě věci kolikrát vtáhnou do svého napínavého děje, tak jejich příběh je založený na scénáři, který si daní aktéři předem domluví. V tom samém smýšleném příběhu se právě ocitla i kdysi slavná americká zápasnice Ronda Rousey, jež touží prolomit v obou směrech.

Ronda Rousey ve filmu

„Tohle je můj život a to je to, co mě baví. Kdekdo by si mohl myslet, že odchod z UFC nebude snadný, ale já si to opravdu užívám. Stojím tu a dělám své dvě oblíbené věci, které toho mají hodně společného,“ prozradila bývalá mistryně.

„Wrestling je zábava, protože je to podobné jako herectví. Je to něco, o čem jsem vždy snila a u čeho jsem nikdy netušila, že mi tato příležitost bude nabídnuta. Cítím, že kdybych tuto možnost odmítnula, mé šestileté ‚já‘ by ke mně přišlo a nakopalo by mi zadek,“ smála se. A když tedy její význam ve světě WWE již chápeme, co nového přinese její život ve světě velkého filmového plátna?

„Ještě nevím, jestli mi budou hvězdy nakloněny, ale ráda bych si zahrála v novém Quentinově filmu Kill Bill 3. Jsem velice ambiciózní a ráda bych svou kariéru posunula opět o něco výše,“ prozradila herečka, jejíž poslední kousek „Mile 22“, v němž si dokonce zahrála se slavným Johnem Malkovichem a Markem Wahlbergem, půjde teprve do kin.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue