Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Demian Maia ufc
Demian Maia ufc

UFC jsem obětoval všechno, doufám, že se nade mnou ještě smilují, přeje si propuštěný veterán

Demian Maia stále doufá, že se i navzdory propuštění z UFC dočká ještě aspoň jednoho čestného rozlučkového zápasu.

Skalním fanouškům jméno Demian Maia asi není třeba představovat. Jedná se o třiačtyřicetiletého bojovníka, který se v řadách MMA velikána pohyboval dlouhých čtrnáct let. Sám byl součástí několika velkých turnajů i soubojů, poslední dva zápasy mu ale zlomily vaz.

Dana White dlouho mluvil o hromadné a nelítostné čistce, která se nyní s odstupem času dotkla i této brazilské legendy, která si přála, aby svou kariéru mohla zakončit nějak důstojně. Nejlépe před domácím publikem. Bude ji to však ještě umožněno? To se neví…

„Prakticky celý svůj život jsem obětoval UFC, to je můj domov. Přál bych si, aby se nade mnou smilovali a umožnili mi ještě jeden poslední fight. Rád bych se důstojně rozloučil se svou kariérou,“ prozradil Maia, jehož profesionální skóre čítá 28 výher a 11 porážek. Poslední dvě mu uštědřili Gilbert Burns a Belal Muhammad.

„Věřím tomu, že kdyby UFC zamířilo do Brazílie, já bych tam nemohl chybět. Mé jméno stále budí zájem. Momentálně jen čekám a doufám. Přeju si jen ten poslední fight a pak pověsím rukavice na hřebík,“ sdělil pro MMA Fighting Maia, který dle vlastních slov stále trénuje dvakrát denně, aby byl připravený pro případný povolávací rozkaz.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin