Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
khabib stpierre gsp nurmagomedov
khabib stpierre gsp nurmagomedov

UFC mi nabídlo fight se St-Pierrem, já to odmítl, přiznává Khabib. Proč?

Khabib Nurmagomedov osobně potvrdil, že měl na stole velmi lukrativní nabídku na zápas s Georgesem St-Pierrem. S těžkým srdcem ji však zamítl.

GSP byl odjakživa Khabibovým vysněným soupeřem. O fightu s ním kolikrát doslova básnil, a když už se tedy konečně nabídla ta možnost, tak ji nepochopitelně smetl ze stolu.

„Dana White mi zaslal zprávu a řekl mi: ‚Hej, GSP s tebou chce bojovat.‘ Já odpověděl: ‚Co s tím jen mohu dělat?‘ Chápete to, jsem v důchodu, skončil jsem. A myslím si, že i GSP s tím dávno sekl,“ nastínil Orel svůj úhel pohledu.

„Georgesovi je nějakých 40 let, nerozumím tomu, proč by chtěl znova bojovat. Já mám peníze a věřím tomu, že on je má také. Oba jsme skončili… Já jsem v důchodu,“ trval na svém.

Že mohl Khabib skutečně zápasit se St-Pierrem, to potvrdil už začátkem léta jeho manažer Ali Abdelaziz. Nurmagomedov se drží slibu, jež dal své matce, podle něhož bez svého zesnulého otce již nebude více bojovat.

Pro fanoušky je to jistě škoda, jelikož GSP představoval poslední záblesk naděje v Orlově potenciálním comebacku. Zdá se, že tuto kapitolu tedy můžeme definitivně uzavřít.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin