UFC mi nabídlo titulovou šanci, já ji však odmítl, prozradil Holloway. Důvod ho šlechtí

To je mentalita pravého bojovníka. Max Holloway měl od UFC zařízenou okamžitou bitvu o titul, on ji ale odmítl, aby nemusel vysedávat mimo hru příliš dlouho.

Bývalý šampion pérové váhy si po skalpu Calvina Kattara vysloužil řadu uznání, které z velké části zaznělo z úst samotného velkého šéfa Dany Whitea. Ten potom řekl, že Maxovi zaručí další boj o titul, pokud si na něj tedy počká.

Udatný válečník s havajskými kořeny ovšem tuto pobídku musel odmítnout. Nerad by totiž zbytečně dlouho vysedával mimo hru, a proto se rozhodl eliminovat dalšího potenciálního vyzývatele v divizi, a sice Yaira Rodrigueze.

„UFC mi a mému týmu řeklo, že nás pustí do boje o pás a že nemusíme s nikým bojovat. Stačilo jen, abychom si počkali. To já ale nechtěl, tohle prostě není můj styl. Sdělil jsem to svému týmu, chtěl jsem zůstat aktivní, a tak jsem kývl na další výzvu v podobě Yaira Rodrigueze,“ prozrazoval Holloway.

„Jsem vděčný za to, že mohu bojovat, o víc mi nejde. Tuto sobotu si hodlám užít trochu zábavy a potom si to můžeme s Volkanovskim střihnout znova,“ dodal Holloway, jenž bude v případě výhry připraven potřetí čelit jindy neomylnému australskému šampionovi.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin