Conor McGregor mma konec 2021

Ukončí McGregor kariéru, kdyby s Poirierem prohrál trilogii?

Conor McGregor doslova stojí před životním zápasem, jehož výsledek může dost rozhodnout o jeho dalším působení v branži.

Notorious je dlouholetou MMA ikonou, která je ovšem v posledních měsících více slyšet už jenom na internetu jak v kleci. Její poslední zápas navíc dopadl fiaskem, když padla s Dustinem Poirierem na TKO.

S ohledem na tuto prohru začala spousta lidí pochybovat o Conorových schopnostech. „Ta nejlepší léta má už za sebou. Pokud máte takové finanční zázemí, už v sobě jen těžko najdete pořádný hnací motor,“ řekl takový Michael Bisping.

Všeobecně díky těmto pochybnostem se tedy začalo spekulovat, co by se stalo, kdyby McGregor v trilogii s Poirierem prohrál (ač zatím mluví o tom, že to je „nemožné“). Na tuto otázku ovšem zatím nemá odpověď ani Dana White.

„Skutečně nevím, co by se stalo. Dost bude záležet na tom, co bude chtít sám Conor… Nevím, co více bych vám k tomu řekl. Na tuto otázku zná odpověď jenom Conor,“ přemítal White.

„V současné chvíli ani netuším, na čem stojíme. Bude McGregor chtít opět bojovat o titul nebo si dává jenom poslední jízdu do doby, než prohraje, načež ukončí kariéru? Nikdo mu do hlavy nevidíme. V každém případě platí jedno. Pokud chce Conor bojovat o titul, musí přemoct Poiriera. Je to velmi důležitý fight pro jeho odkaz,“ sdělil šéf UFC.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue