conor mcgregor white

Urážky rodiny? Skutečně to nemám rád, ale i tak dostane Conor odvetu, stojí si za svým šéf UFC

Conor McGregor si zlomil nohu a v očích mnoha fanoušků a zejména pak šéfa UFC probudil soucit. „Tato záležitost ještě není uzavřená!“ zní verdikt hlavy organizace, která si přeje zrealizovat okamžitou odvetu, jakmile bude irský Notorious fit.

I když je příliš brzo cokoliv řešit, Dana White si už teď svého zlatého žolíka nechce nechat uniknout. Zejména poté, co odhalil, že turnaj UFC 264 trhal rekordy. „Očekávám 1,7 až 1,8 milionů prodaných PPV, všechno je to Conorova zásluha. Jeho zranění je skutečně smolné, ale takto ta situace nemůže skončit,“ uvedl White a navrhl, že se čtvrtý zápas bude snažit domluvit ve chvíli, kdy bude vědět, že je Notorious plně fit.

Vůči některým jeho proslovům má však dodnes výhrady. „Ty urážky rodiny do tohoto sportu nepatří. Zápasníci si mezi sebou mohou říkat, co chtějí, ale neměli by do toho tahat rodinu. To je prostě špatně, takové věci nemám rád,“ zmínil se White.

Nadávky nicméně splnily svůj účel. Veškerá slova se Dustinovi vryla do paměti. „Jak Conor řekl, tahle válka bude pokračovat. Ať už v kleci nebo na ulici, ale bude pokračovat,“ řekl Poirier pod vlivem emocí. Nicméně následně podotkl, že reálnější je spíše ta „pouliční varianta“, jelikož na okamžitou odvetu v kleci nemá náladu. „Conor v lehké váze porazil jenom Cowboye, jinak tu má několik proher. Chci od něho vidět aktivitu, jestli si přeje čtvrtý pokus. Měl by teď získat pár výher,“ navrhl.

Těžko ovšem říct, zdali bude Dustinova podmínka splněna. Podobnými věcmi se zatím nemá cenu zabývat. Na Poiriera teď bude čekat titulová bitva s šampionem Oliveirou a až se McGregor vrátí, může do té doby být vše jinak.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin