Nikam se nežeň, brzo jsem u tebe! vzkázal šampionovi Usmanovi nový vyzyvatel

Usman: Ani jste to nevěděli, ale nad Colbym jsem dominoval i se zlomenou rukou

Když Kamaru Usman naposledy přemohl Colbyho Covingtona, údajně mu k tomu stačila pouze jedna zdravá ruka.

K doposud nespecifikované zlomenině došlo prý tři týdny před velmi vyhlíženým turnajem. Nigerijský šampion se na nic nevymlouval, na nic neupozornil, a když začal boj, tak jel i přes bolest a svou paži normálně používal.

„Nikdo to nevěděl, minimálně většina lidí ne. Zlomil jsem si ruku tři týdny před fightem. Od té doby jsem přestal jet jakékoliv tréninky, sparingy, cokoliv. Přestal jsem kompletně tu ruku používat,“ odhalil Usman v Nelk Boys‘ podcastu.

„Nevěděl jsem, jak mě to ovlivní. První lehké údery jsem si dal až v šatně před zápasem a pak samozřejmě v oktagonu. Nad Colbym jsem dominoval i se zlomenou rukou, málem jsem vyhrál na KO, to jen dokazuje, jak moc se nade všemi v této divizi nacházím,“ chválil se velterový šampion.

Zatím tuto zprávu nepotvrdil nikdo jiný, ale pokud je to skutečně pravda, pak Usmanovi náleží všechna čest, že se prodral přes všechny nepřízně osudu, svou obhajobu nezrušil, a nakonec ještě předvedl takový výkon, který mu do kapsy přihrál jednoznačnou bodovou výhru.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin