Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Kamaru Usman ufc
Foto: Instagram/Kamaru Usman

Usman odhalil, jaké KO současného roku považuje za nejlepší. Na Procházku si ani nevzpomněl

Jiří Procházka byl opět přehlédnut, šampion Kamaru Usman totiž favorizuje úplně jiné KO, které všechna ostatní prý překonalo.

Když „Denisa“ přemohl Dominicka Reyese výstavním KO loktem z otočky, hovořilo se o tom, že hlavní kandidát na nejhezčí knokaut roku je předem jasný.

Od té doby, tedy od 1. května, uběhla spousta dní, a i když padlo několik dalších KO, je to Jirkovo stále v popředí. Jen takový Kamaru Usman mu zrovna neholduje.

„Ze všech knokautů, které padly, je dozajista nejlepší ten můj nad Jorgem Masvidalem. Tím si jsem naprosto jistý a myslím si, že podobně to vidí i lidé. Každopádně je na každém z nás, komu dáme svůj hlas,“ pronesl současný šampion z řad velterové váhy UFC.

Proč ovšem ten zbytek opomíjí? „Protože já jsem vypnul opravdu prvotřídního zápasníka. Neviděl jsem, že by někdo jiný udělal něco podobného, navíc v takovémto stylu. Jorge Masvidal je soupeř, který ještě nikdy takto nebyl ukončen,“ vysvětluje Kamaru.

A co tedy Procházka? „Se vší úctou, žádná jiná KO podle mě nevyrovnají to mé. Mám tím na mysli, že pokud mé ukončení Jorgeho nebude zvoleno za KO roku, pak nevím, jaké jiné by zvoleno být mělo,“ řekl nigerijský šampion přesvědčivě.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin