Kamaru Usman uvedl částku, jíž se dožaduje za boxerský zápas s Jakem Paulem
Foto: Instagram/Kamaru Usman

Usman: S Nickem Diazem bych klidně bojoval, líbí se mi jeho odhodlání!

Sám šampion Kamaru Usman je připravený přivítat navrátilce Nicka Diaze v kleci, pokud nyní urve výhru nad Robbiem Lawlerem.

UFC 266 bude prvním turnajem, na kterém se nám kalifornský bijec představí poprvé od ledna roku 2015, kdy čelil slavnému Spiderovi Andersonovi Silvovi. Následně se odebral mimo veškeré bojové dění a už se ani nepočítalo s tím, že se někdy vrátí. Osud nás však kolikrát umí i mile překvapit.

Nick Diaz sám promluvil o tom, že na zápas (nebo spíše odvetu) s Lawlerem kývnul, ale přišlo mu to jako divné rozhodnutí. „Ten člověk, který toto vymyslel, je naprostý idiot. Měl jsem hned bojovat s Usmanem, z kterého bych vymlátil duši. Mám tu jednu z největších šancí ho porazit,“ řekl Brettu Okamotovi.

Kamaru Usman, který je momentálně největší hrozbou velterové váhy UFC, je údajně tímto přístupem doslova nadšen. A co víc, rád Nicka přivítá po svém boku v kleci. „To je odhodlání! Moc se mi líbí tento přístup. Nick Diaz je legendou tohoto sportu. Je to velké jméno, které si rovnou zaslouží bojovat o pás. Moc rád mu tuto šanci nabídnu,“ zmínil se šampion.

Teď už tedy jen záleží na tom, jak si oba borci ve svých příštích zápasech povedou. Diaz se tento víkend střetne s Lawlerem, zatímco Usman 6. listopadu v odvetě s Covingtonem. Po těchto výsledcích si budeme moct udělat nějaký obrázek, jak to bude dál vypadat.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Chystá se obří bitka ve sněmovně? Hamáček trénoval s Václavem Mikuláškem

Chystá se obří bitka ve sněmovně? Hamáček trénoval s Václavem Mikuláškem

Vypadá to, že se čím dál více politiků angažuje ve světě bojových sportů. Šéf Pirátů Bartoš pravidelně boxuje, starosta Řeporyjí Novotný měl domluvenou bitku s poslancem Foldynou, poslanec Lubomír Volný se porval přímo ve sněmovně a teď se do hry vložil i Hamáček, předseda ČSSD. Ten dorazil na trénink s Václavem Mikuláškem.