Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Covington a bitva o titul? Nechceme ho! zní jasně z Usmanova týmu. Důvodů je mnoho
Colby Covington mma

Usman si vylepšuje formu zakázanými látkami, osočuje šampiona Covington. Důkazy jsou nadmíru jasné

Kamaru Usman disponuje na velterovou váhu skutečně velkou postavou, ta prý ale není produktem přírodní cesty.

Není to poprvé, co Colby Covington přišel s podobným obviněním. Protože se ale blíží jejich vzájemný zápas, musel staré téma znovu otevřít. „Podvodník Marty ujíždí celou svou kariéru na EPO (erythropoetin), je to více než jasné,“ řekl muž s přezdívkou „Chaos“ v Submission Radiu.

Důkazy jsou viditelné už na první pohled. „Jeho tělo je v chemické nerovnováze, pupínky má rozlezlé po celých zádech i celé tváři. Pokud vám je 35 let, už nejste žádný puberťák, abyste si procházeli touhle chemickou nestabilitou. To je způsobeno tím, že Martyho hladina testosteronu prostě není v pořádku,“ vysvětloval Colby.

A ještě přitvrdil. „Marty je náčelníkem všech EPO podvodníků. Slyšel jsem to z velmi dobrého zdroje. Někteří lidé, s kterými Marty trénoval, ho viděli, jak si EPO vpichoval přímo do prdele.“

Testy se prý dají obejít. „Podívejte se na Dillashawa, jak dlouho unikal pozornosti USADY. To není věc, kterou zjistíte pouhým odběrem moči. Usman ty následky ale pozná, až bude ještě starší. Kvůli tomu, co dělá, si zkracuje život. Navíc se s tím bude muset naučit žít… Žít s pocitem, že všeho, čeho dosáhl, nebylo poctivě,“ doplnil Colby.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin