Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Kamaru Usman UFC

Usman: V prvním fightu jsem Covingtona šetřil, teď už ale budu bojovat zodpovědně

Že se napoprvé jednalo o vyrovnaný fight, to bylo jen kvůli tomu, že to tak Kamaru údajně sám chtěl.

Současného šampiona velterové váhy bude 6. listopadu čekat jeho pátá obhajoba, kterou podstoupí se známým soupeřem. Colbymu Covingtonovi již jednou čelil a z hlediska atraktivity či vyrovnanosti zápasu si fanoušci neměli na co stěžovat. Co si ale neuvědomujeme, je to, že se Usman prý nedržel plánu a upustil od svého stylu, jen protože chtěl Colbymu zmalovat obličej.

„K tomu prvnímu fightu… Ve skutečnosti jsem si ten boj užíval, nedržel jsem se žádné taktiky a šel jsem si chladnokrevně za ukončením. Moji trenéři mě museli ustavičně napomínat, abych byl myslí v zápasu a zbytečně neriskoval, já jsem nicméně chtěl Colbyho ztrestat. Řekl jsem, že ho vypnu, a to jsem také udělal. Kdybych bojoval na jistotu, vyhraju s přehledem, jen třeba ne tak kreativně, já si šel ale pro KO,“ vysvětloval šampion.

„Napodruhé ode mě očekávejte ale mnohem zodpovědnější výkon. Uvidíme, jak k tomu přistoupí Colby. Pokud ovšem nepřitáhne své nejlepší já, bude to pro něj velmi krátký fight,“ poznamenal v rozhovoru pro Helen Yee Kamaru Usman, jenž je momentálně považován za nejlepšího MMA zápasníka současnosti. Na čele pound-for-pound žebříčku dokonce předskočil dlouhodobou ikonu Jona Jonese.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin