Kamaru Usman uvedl částku, jíž se dožaduje za boxerský zápas s Jakem Paulem

Usman: V prvním souboji jsem Colbyho mentálně zlomil, teď už nikdy nebude sám sebou

Současný šampion velterové váhy rozjel před svou další obhajobou tzv. „mind games“, jimiž se snaží svého protivníka vyvést z míry. Teď například Colbymu připomněl, jak s ním naložil v jejich prvním vzájemném střetnutí. Zlomil ho jak fyzicky, tak především psychicky.

Jejich první střet se uskutečnil v prosinci roku 2019 a dodnes si ho lidé velmi dobře pamatují. Jednalo se o jednu z nejlepších bitev celé historie UFC, z níž se mohla nakonec radovat „Nigerijská noční můra“.

„Colbymu jsem zlomil čelist, zmaloval mu ksicht, ukradl mu duši a rozboural sebevědomí. Ten člověk je totálně zničený. Z té bídy, co jsem mu dal, se nikdy nevzpamatoval. Tohle ho pravděpodobně bude sžírat do konce života,“ vyřkl nigerijský šampion, jenž je v UFC zatím naprosto bezchybný.

„Myslím si, že jsem se za poslední roky posunul, věřím ve svůj pokrok i své schopnosti. Vím, že se ta odveta bude vyvíjet přesně tak, jak já určím. Když budu cítit příležitost, sundám Colbyho velmi rychle, může to být jednoznačná záležitost. Možná ho ale budu chtít rozebrat postupně, aby pochopil, že se nachází úroveň pode mnou,“ přidal Usman.

Šampion velterové váhy tak cíleně opomíná vývoj prvního zápasu, který byl až do pátého kola velmi vyrovnaný, dle všeho 2-2 na body. I tak se snaží Colbymu dostat do hlavy, čímž ho citelně štve. Uvidíme, zdali tato mentální hra bude mít příští víkend nějaký vliv.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin