Usman: Výhra nad Masvidalem jenom potvrdila, že jsem nejlepší MMA zápasník planety

Usman: Výhra nad Masvidalem jenom potvrdila, že jsem nejlepší MMA zápasník planety

Kamaru Usman je přesvědčený, že teď o něm už nikdo nemůže pochybovat.

Hlavní karta právě proběhnuvšího turnaje UFC 261 přinesla spoustu ukončení, přičemž o jedno z nich se postaral i nynější šampion velterové váhy, jenž usmrtil svého floridského vyzyvatele via KO ve druhém kole.

Ihned po skalpu svého soka se šampion ujal mikrofonu, aby světu připomněl jednu zásadní věc. Momentálně totiž podle jeho názoru nikde jinde nenajdete lepšího MMA zápasníka. A UFC by to mělo potvrdit tím, že si bude aktualizovat žebříčky.

„Stoprocentně jsem tušil, že Jorgeho mohu knokautovat. Existovaly dvě možnosti, jak tu pravou mohu trefit, tak jsem vyhodnotil situaci a jednu využil. O druhý způsob jsem se pokoušel mimochodem i v prvním kole, ale tam bylo ještě poznat, že je Jorge zkušený veterán, takže si to pokryl,“ objasňoval Usman.

„Teď jsem ale nadmíru spokojený. Udělal jsem přesně to, co jsem slíbil. Chci vidět, jak budu jmenován novým vládcem pound-for-pound žebříčku. Věřím tomu, že si to zasloužím a že jsem nejlepší MMA zápasník planety. Teď už o tom nikdo nemůže pochybovat,“ podotkl šampion, jenž má za sebou čtyři úspěšné titulové obhajoby.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue