kamaru usman ufc top

Usman změnil názor! S Adesanyou se střetne, ale UFC musí zacinkat zlaťáky. Jakou si poručil cenu?

Když měl Kamaru Usman uvést seznam jmen, kterým by nikdy nechtěl čelit, Israel Adesanya byl jedním z nich. Teď ovšem změnil názor.

Israela sice pořád uznává jako přítele, ale nyní už více chápe, že se pohybuje ve světě, ve kterém každý z nás má svou hodnotu. A pokud by tedy i Kamaru měl upustit od svých morálních zásad, přijde to organizaci na sto milionů dolarů.

„Je podstatný rozdíl v tom, jestli s někým bojujete a jestli s někým soutěžíte, abyste zjistili, kdo je lepší. Proti Israelovi bych nikdy nemohl bojovat, ale rád si s ním poměřím síly v nějakém soutěžním kontextu, pokud nás UFC dobře finančně založí. Mám na mysli nějakých sto milionů amerických dolarů,“ uvedl Usman částku, za kterou by byl ochotný zpřetrhat přátelské pouto.

Nigerijský šampion z řad velterové váhy jde tedy čím dál více za penězi. Cítí, že před sebou už tolik bojových let nemá, a proto by z toho také něco rád vytěžil. Momentálně se však musí soustředit na nebezpečí v podobě Colbyho Covingtona, s nímž ho bude čekat již nadcházející víkend titulová odveta.

Kdyby ji Usman zvládl úspěšně a kdyby náhodou na trůnu střední váhy jednou neseděl Israel Adesanya, údajně by zvážil přesun o hmotnostní kategorii výše i za běžnou cenu. Pokud by ale měl zápasit přímo s Adesanyou, bude se muset UFC pořádně prohnout.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin