Henry Cejudo

Usmane, je na čase přijmout větší výzvu a posunout se do střední váhy, pobízí šampiona Cejudo

Kamaru Usman si už prakticky podrobil celou velterovou váhu, že si zde nemá co dokazovat. Je tedy na čase, aby svou muskulaturu uplatnil ve vyšších hmotnostních patrech.

Hovořil o tom ve svém podcastu již Joe Rogan a totéž vesměs naznačil i bývalý šampion Henry Cejudo. Kamaru Usman je sice dominantní silou, jíž v UFC ještě nikdo nepřekonal, ale také je to zároveň člověk, který je na svou divizi (velterové váhy) zkrátka příliš velký.

Ve výsledku to dopadá tak, že se v celém UFC nenašel nikdo, kdo by nigerijského bojovníka dokázal svalit na zem, dokonce ani takový prvotřídní wrestler, jako je Colby Covington.

„Nic Kamaruovi nevyčítám, protože když na to má koule a je schopen plnit hmotnostní limit velterové váhy, tak ať si tam klidně působí, ale myslím si, že je na čase, aby přijal nějakou větší výzvu,“ vyzývá současného šampiona Cejudo.

„Bojové sporty jsou přeci o tom, abyste sami sebe překonávali. Ve velterové váze si Kamaru již nemá co dokazovat, porazil dvakrát Colbyho i Masvidala a jsem si jistý, že kdyby znovu čelil Edwardsovi, tak ho také sekne. Tady v té váhovce ho prostě už nic nečeká,“ líčí Cejudo.

„Pokud se tedy Usman chce zapsat do historie MMA, musí přejít výše. Musí se utkat s Adesanyou a pokusit se do své moci získat další pás,“ nabádal jej.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin