Usmanovi plánuji zlomit čelist. Každá má rána bude pekelně cítit! slibuje Masvidal

Usmanovi plánuji zlomit čelist. Každá má rána bude pekelně cítit! slibuje Masvidal

Největší grázl planety slíbil svému sokovi pekelná muka.

Do arén se postupně vrací fanoušci a jejich přítomnost je vážně cítit. Ačkoliv je Jorge Masvidal papírový outsider, za svými zády má mnohem větší zástup příznivců než jeho mistrovský protějšek Kamaru Usman.

Oba borci se spolu sešli ve čtvrtek na tiskové konferenci, která předešla oficiálnímu vážení, a slíbili si skalp toho druhého. Masvidal ovšem svůj proslov ještě trochu víc ošperkoval.

„Připravte se, že uvidíte násilí. Zlomená čelist, nos nebo lícní kost – cokoliv, co zasáhnu, to bude křupat pod náporem mých úderů,“ slíbil Jorge, který si už během prvního duelu odnesl cenný skalp. „V prvním zápase jsem Usmanovi zlomil nos, a to jsem ještě nebyl tak připravený, jako jsem teď. Nyní si plánuji hrát na plastického chirurga a Martyho tvář bude mým pokusným králíkem.“

Jak vidno, Jorge si plánuje část své pouliční mentality vzít i do klece. „Já budu lámat, řezat i drtit. Čehokoliv se dotknu, to si vezmu domů jako suvenýr. Bez ohledu na to, co se stane, cítím opravdu násilný fight,“ předurčil Masvidal, jenž chce šampiona sesadit z trůnu velmi dominantním způsobem.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue