Už bylo dost výmluv! Adesanya nabízí Costovi radu, která ho prý posune dál

Paulo Costa je od své první profesionální prohry velmi znepokojený. Nejen tím, co se událo během zápasu, ale především hlavně tím, co následovalo krátce po něm.

Israel Adesanya se před zraky mnoha tisíc, ne-li rovnou milionů diváků pokusil Costu zostudit jakýmsi sexuálním aktem, jenž předvedl nad jeho zadnicí. Toto video nyní koluje po internetu a neuniklo ani zraku brazilského vyzyvatele, který začal ihned běsnit.

„Odteď se celá tahle záležitost pro mě stala velice osobní. Je to boj na život a na smrt. Za to, co Adesanya udělal, ho donutím trpět, to vám slibuji!“ vzkázal Costa na svém Instagramu.

Jak se ovšem ukázalo, šampion jeho hněv nesdílí. Naopak mu dal jednu „cennou“ radu.

„Kdyby ti na našem zápase opravdu záleželo, trávil bys víc času v tělocvičně než natáčením posměšných videí,“ odpovídal Adesanya, který tak poukazoval na to, jak Costa pravidelně natáčel vtipné scénky, které během propagace zápasu vždy posílal do světa. Na každém z nich si dělal srandu ze svého soupeře, jehož vyobrazoval jako naprostého blba či sraba.

„Pokud bys víc trénoval, možná bys… Ne, vlastně bys neměl žádnou šanci ani tak,“ smál se Adesanya, jenž cítil zadostiučinění, že svému protivníkovi po všech těch srandičkách mohl zavřít pusu. A údajně by byl připravený totéž udělat znovu, neboť nevěří, že by na něj Paulo dokázal vyrukovat s něčím novým.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue