Tyron Woodley si stěžuje na UFC

Už jsem unavený z toho, jak mě lidé odepisují, říká Woodley

Tyron Woodley je připravený zlomit zápasové prokletí a konečně v sobě probudit pověstnou bestii.

Kdysi sice vládl velterové váze a v pravé ruce měl jeden z nejlepších dynamitů, později se však i na něm podepsal pokročilý bojový věk a jeho schopnosti začaly slábnout. Nejprve přišla porážka s Kamaru Usmanem, poté s Gilbertem Burnsem a nakonec i s Colbym Covingtonem. Nutné také dodat, že v ani jednom utkání Tyron nevyhrál ani jedno kolo.

Dle mnohých již oheň kdysi slavného šampiona definitivně vyhasl, on si ovšem toto zklamání nehodlá připustit. Na řadu přijde další zkouška, a tedy i další příležitost, jak se aspoň částečně vysápat na samotný vrchol.

Tyron Woodley říká, že mu to v UFC nejde

Tyron Woodley překvapuje veřejnost

„Už jsem unavený z toho, jak mě lidé odepisují. Nebavilo mě ani sledovat sebe samotného, jak jsem k těm posledním zápasům přistupoval. Potřeboval jsem jen změnit svůj přístup k těmto soubojům,“ uvedl Woodley, u něhož bylo jasně vidět, že mu odešla motivace. Mnohé jeho výkony působily až odevzdaně.

„Nikdy jsem žádnou přípravu nepodcenil. Na každý svůj duel jsem se pečlivě připravoval. Nic z toho, co mí soupeři předvedli, mě nepřekvapilo. Vše jsem očekával. Problém byl jen v mé hlavě,“ vysvětloval bývalý šampion velterové váhy, který údajně moc dobře tušil, s čím na něj jeho protivníci vyrukují. Pouze jim nemohl čelit mentálně, což plánuje do příště změnit.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue