jon jones vezeni alkohol

Už nikdy nebudu pít! slíbil po dalším násilném útoku a zatčení Jon Jones. Dá se mu to ještě věřit?

Jon Jones viní ze svého předchozího velmi nevhodného chování alkohol, a proto se zapřísáhl, že s ním nadobro skončí.

V Las Vegas bylo v časných pátečních hodinách minulého týdně opět velmi rušno. Bývalý šampion polotěžké váhy UFC si zde vyrazil do strip clubu, něco popil, a když se vrátil na hotel, údajně se dal do řešení rodinných problémů se svou dlouholetou partnerkou.

Žena měla zakrvácený obličej, ale jediné, co veřejně přiznala, je to, že ji Jon tahal za vlasy, aby si vynutil její pozornost. Když na místo dorazila policejní hlídka, kterou mimochodem zavolala zápasníkova dcera, zaútočil ještě Jones pod náporem emocí do jejich vozidla. Teprve až na stanici se uklidnil.

„Mám hodně traumat, které jsem se snažil zahnat pitím alkoholu, ale můj mozek to prostě nezvládá (a proto se potom takhle chovám). Jednou provždy už tedy alkoholu nechám,“ oznámil Jones v krátké výpovědi svým fanouškům.

Dá se mu to ale ještě věřit? To je otázka za milion… Takový Dana White avizoval, že „Bones“ měl s pitím přestat již před deseti lety. Teď je už příliš pozdě.

„Jedná se o noční můru, kterou se budu snažit přeměnit v to nejlepší, co mě v životě potkalo. Teď nastal čas, abych pracoval ještě tvrději než obvykle,“ burcoval Jones, že se to pokusí svým příznivcům vynahradit v boji.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin