Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Jsem nový titulový vyzyvatel, domnívá se Vettori. Šampiona hodlá vyklepat klidně hned

Už se nemůžu dočkat, až Paula Costu zaliju krví! hlásí netrpělivý Marvin Vettori

Marvin Vettori si pokusí ještě jednou naplnit svůj „Italský sen“, když se vydá na novou cestu v lovu za titulem.

Naposledy v jasném bodovém poměru prohrál s šampionem Israelem Adesanyou, ale protože je Marvin stále mladý, rozhodně ho tato prohra nesrazila.

„Člověk se stále učí. Věřím, že mé lepší dny ještě přijdou. Už se těším na to, až tuto cestu znova nastartuju,“ oznámil osmadvacetiletý bijec, proti němuž se nově postaví druhý bývalý titulový vyzyvatel Paulo Costa.

„Skutečně se nemůžu dočkat, až jeho obličej zaliju krví. Costa měl posledně spoustu výmluv, za které si zaslouží pořádnou lekci. Bude mi ctí, pokud mu ji doručím já osobně,“ řekl Vettori s tím, že se pokusí o napínavou show.

K duelu mezi oběma bojovníky dojde 23. října. Vítěze to asi ještě nevystřelí k nové titulové šanci, ale určitě ho to k ní velmi přiblíží.

„Domnívám se, že tento fight vyhraje Costa,“ přidal svůj názor šampion Adesanya. „Myslím si, že Costa bude hrát tu svou zákeřnou hru, kterou hrál proti Yoelovi Romerovi. Vettori nemá takový striking, takže se nechá přetlačit,“ predikuje.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin