Už to začíná, po*ránek Usman hledá výmluvy, aby mi nemusel čelit, zlobí se Covington

Už to začíná, po*ránek Usman hledá výmluvy, aby mi nemusel čelit, zlobí se Covington

Sotva Dana White oznámil, že příštím soupeřem Kamaru Usmana bude Colby Covington, tak údajně vzal šampion nohy na ramena.

Kamaru má za sebou letos dvě úspěšné obhajoby, a tak prohlásil, že si nyní chce vzít konečně volno, aby mohl trávit čas se svou rodinou. Colby z toho proslovu už předem vycítil strach a moc dobře tuší, oč tu běží.

„Dana White oznámil, že budu dalším soupeřem Martyho posránka Usmana, a ten opět začíná hledat způsoby, jak se co nejlépe ukrýt. Nepochybně se teď bude schovávat za svého manažera, aby mu domluvil fight s nějakou vyhořelou lehkou váhou, kterou nebude mít potíže porazit, jako to dělal doposud,“ opíral se Covington do šampiona.

„Tenhle zápas si přeje Dana White, UFC i fanoušci. Marty i jeho tým ví, že jsem schopný ho porazit. Takže jaká bude jejich výmluva nyní, abychom nebojovali?“ tázal se Colby.

„Já jsem připravený, pojďme to sjednat hned na první volný PPV turnaj v srpnu. Můžeme to provést v Las Vegas anebo opět na Floridě. Těch míst existuje spousta,“ navrhoval, aby se to objasnilo co nejdříve.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue