Sleduj nás

Uzdravený Ortega vyhlíží odvetu s Hollowayem: Je spousta věcí, které bych udělal jinak

Uzdravený Ortega vyhlíží odvetu s Hollowayem: Je spousta věcí, které bych udělal jinak

Ačkoliv v prvním vzájemném duelu americký bijec zrovna nezazářil, i tak byl bojovými fanoušky zápas Ortegy s Hollowayem označen za jeden z nejlepších v celé historii UFC. Dočkáme se tedy jeho pokračování? 

„Můj nos je v pořádku, moje hlava je v pořádku, moje tělo je v pořádku... myslím si, že jsem se z té první porážky s Maxem už vzpamatoval," zažertoval Brian Ortega, který konečně vyhlíží návrat do klece.

„Očekávám, že v létě něco podnikneme. Patrně někdy v srpnu, ještě se dohodneme. Rád bych si došel pro odvetu. Hodně jsem se poučil, srovnal jsem si to v hlavě, ke spoustě věcem bych nyní přistupoval úplně jinak. Jsem si jistý, že se s Maxem ještě setkáme," potvrzoval.

Když se Holloway s Ortegou střetli poprvé, tehdy z toho byla jednostranná záležitost, jíž nakonec musel ukončit až lékařský tým. Brian tenkrát doplnil: „Je asi dobře, že to doktoři zastavili, protože jsem byl připravený v tom zápase položit život."


Šéf UFC Dana White uvedl, že se Max po své anabázi do lehké hmotnostní kategorie vrátí zpátky do divize pérové váhy, kde od něj očekává další obhajobu. Zatím zde (neoficiálně) padlo pouze jméno Frankieho Edgara. Pokud má „T-City" vážně zájem o odvetu, bude muset aspoň jeden zápas vyhrát, než se k titulu znovu dostane.


Další články

Tohle v televizi neuvidíte, soupeř mu v ringu doslova vymlátil vlasy z hlavy

„Nech mi ten šmejd rychle přilepit na hlavu,“ vzpomínal s úsměvem Jarrell Miller na moment, kdy pár dní před zápasem zjistil, že kvůli banální chybě při mytí vlasů přišel o svou hřívu. Sobotní večer v New Yorku tak nabídl bizarní podívanou, kdy se namísto krve z ringu odklízel umělý porost.

Tohle v televizi neuvidíte, soupeř mu v ringu doslova vymlátil vlasy z hlavy

Můj osud je titul, vzkázal zbitý Pimblett. Gaethjemu složil poklonu

Vypadal, jako by proskočil oknem, ale jeho duch zůstal nezlomen. Britská hvězda Paddy Pimblett se po pětikolové válce s Justinem Gaethjem na turnaji UFC 324 ozvala fanouškům. I přes bolestivou prohru a nutnou návštěvu nemocnice neztrácí víru ve své schopnosti. „Vím, že mým osudem je získat mistrovský pás,“ vzkázal.

Můj osud je titul, vzkázal zbitý Pimblett. Gaethjemu složil poklonu