Uznání přímo z úst bývalého šampiona. Myslím si, že Khabib je nejlepší zápasník světa, říká Silva

Bývalý šampion ve střední váze je další z celé řady uchazečů, kteří se přidávají do kolonky rozhovorů na téma Nurmagomedov vs McGregor. Anderson „The Spider” Silva kdysi hájil svůj titul dlouhých 2 457 dní a dodnes je považován za jednoho z nejlepších zápasníků všech dob. On sám však za nejlepšího považuje zcela někoho jiného.

Anderson „The Spider” Silva obhajuje titul

„Jsem velice ohromen. Khabib je skvělý zápasník, stejně tak i Conor je skvělý zápasník. Tato nová generace UFC bojovníků přináší skvělé vyhlídky do budoucna a myslím si, že se ještě máme hodně na co těšit,“ vysvětluje Silva, jehož těší veliký zájem UFC dostat pod svá křídla jenom to nejlepší, co svět nabízí. 

Bývalý šampion se sice nechtěl vyjadřovat k tomu, kdo velmi očekávaný duel vyhraje, jak to většinu posluchačů zajímá, ale zato použil jinou frázi, která velmi dobře vystihla jeho tip.

„Myslím si, že Khabib je nejlepší UFC zápasník, jakého znám. V současnosti byste určitě nenašli nikoho lepšího,“ uvádí. Třetího srpna bylo oznámeno, že se Conor McGregor oficiálně vrací na scénu v podobě jednoho z největších duelů celé historie této soutěže. Nurmagomedov ovšem ale doposud nepoznal hořkost porážky, přičemž deset z jeho šestadvaceti vítězství vzešlo z oktagonu. Nyní sází do hry všechno. Jak svou neporazitelnost, tak i svůj titul z lehké váhy, když se během UFC 229 utká s irským reprezentantem.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue