Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Umar Nurmagomedov vladce
Umar Nurmagomedov vladce

V bantamu nebude vládnout Yan ani Dillashaw, je přesvědčený Khabibův bratranec

Bantamová váha UFC v sobě skrývá několik zvučných jmen, přičemž jedno takové se teprve dere napovrch. Jde o Umara Nurmagomedova, bratrance slavného Khabiba Nurmagomedova.

Jak už jednou sám ruský Orel potvrdil, jeho mladší a doposud nepříliš známý rodinný příslušník hodlá zaútočit na bantamový titul. A protože jde o rod, jenž má bojování skutečně v krvi, tak ani nepochybuje o tom, že by se mu to nepovedlo.

„Do roku 2025 se definitivně stanu šampionem!“ předurčil Umar svůj osud. „Žádný Yan nebo Dillashaw v bantamu nebudou vládnout, tato divize bude má!“ přidal.

V bantamové váze, což je druhá nejlehčí hmotnostní kategorie v UFC, se momentálně nachází mnoho zvučných jmen. Ve výčtu se nachází například José Aldo, TJ Dillashaw, Cory Sandhagen, Pedro Munhoz, Marlon Moraes, Dominick Cruz, Sean O’Malley, Aljamain Sterling nebo právě i Petr Yan.

Umar Nurmagomedov má na svém kontě třináct profesionálních výher, ale zatím jen jednu ukořistil pod vlajkou UFC. Dá se předpokládat, že až se bude drát vzhůru, tak narazí na nějaké z výše uvedených jmen. Víra v jeho dovednosti je však vysoká.

Zatím se ovšem není čemu divit, že vrchní borci ještě Umarovo jméno neberou v potaz, dokonce ani jeho ruský protějšek. „Až umlčím Sterlinga, půjdu si hned pro Dilllashawa, čímž si podrobím celou divizi bantamové váhy,“ tvrdí takový Petr Yan.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin