Cormier překvapil: Jones si vydělává stejné peníze jako Khabib, víc si nezaslouží!

V jádru jsem hodný člověk, pomáhám lidem více než kdokoliv jiný, hájí se Jon Jones

Napadení ženy, střelba pod vlivem alkoholu, čtyři zatčení, ale i tak se Jon Jones považuje za slušného člověka.

Inu, jako vždy záleží na úhlu pohledu. Třeba se vždy Jones nacházel ve špatnou dobu na špatném místě, kvůli čemuž se dostal do několika potyček se zákonem. Pokud jde ale o pravidelnou pomoc svému okolí, je Jon údajně premiant.

„V jádru jsem hodná a zodpovědná osoba. Nikdy si nepleťte špatné období v životě člověka s pravidelně zlými skutky nějakého kriminálníka,“ žádal Jones své fanoušky, aby ho nepovažovali za nějakého netvora, když si přitom v určité fázi svého života procházel jenom špatným obdobím.

„Ve svém životě jsem udělal dost věcí, na které mohu být pyšný. Ve skutečnosti toho pro svou komunitu dělám mnohem více než kterýkoliv jiný člověk, kterého znám,“ dával najevo, že mu záleží i na ostatních.

V minulosti třeba Jones vystrojoval bezdomovce, následně jim i kupoval jídlo. Pak se svým projektem pomáhal opravovat domy sousedům apod. Na jeho kontě je několik těchto drobných dobrých skutků, které ovšem bývají zastíněny všemi těmi zatčeními. Kdyby to bylo jenom jednou, možná se to dá pochopit, ale pokud je to čtyřikrát, lidé o jeho chování a dobrosrdečnosti začnou pochybovat…

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin