Usman: Každý ví, co by se stalo, kdyby Oliveira čelil Khabibovi

V mém repertoáru je mnohem více zbraní, jakými mohu Poiriera ukončit, hodnotí Oliveira

Charles Oliveira si porovnal své schopnosti s těmi Dustina Poiriera a došel k překvapivému závěru.

Úřadující šampion divize lehké váhy UFC je přesvědčený, že toho má ve skutečnosti světu více co nabídnout, než si lidé aktuálně myslí.

Dustin Poirier je papírově v MMA světě větší pojem, také má za sebou skalpy větších soupeřů, a tudíž je logicky do této titulové bitvy favoritem. Ač do ní nastoupí pouze z pozice vyzývatele.

Spousta lidí, bookmakerů a vesměs i expertů se domnívají, že brazilský šampion 11. prosince na turnaji UFC 269 padne. On však všechny varuje, aby nebyli překvapeni.

„Věřím si a věřím i svým schopnostem, o kterých se domnívám, že jsou pokročilejší jak ty Dustinovy. V mém repertoáru je mnohem více zbraní, jakými mohu tento zápas vyhrát,“ poukazuje Oliveira.

„Dustin se bude bát mé země a já si myslím, že nebudu mít velký problém ho tam stáhnout. Pokud ovšem budu chtít, můžu se s ním prát i v postoji. Moje rány jsou mnohem tvrdší, než se lidé domnívají. Jen se zeptejte soupeřů, co mi čelili,“ navrhuje Oliveira.

„11. prosince se tedy dozvíme, kdo je nejlepší zápasník lehké váhy současnosti. Určitě se neplánuji toho pásu vzdát. Nestarám se o to, co kdo píše na sociálních sítích a jak to vidí sázkaři. Ve své hlavě jsem vítěz,“ poznamenává šampion.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin