ufc stadion
ufc stadion

V nejtvrdší MMA bitvě roku prý půjde o život. Já se budu snažit zabít jeho a on mě, ví bojovník

Justin Gaethje moc dobře ví, že proti sobě ještě nikdy neměl soupeře, který disponuje stejně vražednou mentalitou jako on sám.

6. listopad bude velký den nejen pro americké fanoušky, ale vesměs i všechny MMA příznivce po celém světě, kteří si kvůli turnaji UFC 268 rádi přivstanou a podívají se na jednu z nejlepších karet roku.

Kromě věhlasného zápasu o titul velterové váhy mezi Kamaru Usmanem a Colbym Covingtonem se můžeme těšit také na válku, jejíž velikost nemá obdoby. Do klece vstoupí vraždící mašiny Michael Chandler a Justin Gaethje.

Normálně mezi oběma bijci nepanovala žádná nenávist, ovšem s ubíhajícím časem se i tohle začíná měnit.

„Nikdy jsem proti Chandlerovi nic neměl, ale jak přišel do UFC, stala se z něj děvka, jíž šlo o pozornost. Nezaslouženě bojoval o titul lehké váhy místo mě a já musel celý rok čekat na svou šanci. Tohle je pro mě ten extra kousek motivace navíc, abych ho zničil,“ říká Gaethje.

Předzápasové předpoklady počítají s neuvěřitelnou štípanou uprostřed oktagonu. „Já se budu snažit zabít jeho a on se bude snažit zabít mě, s tímto plánem počítám. Myslím si, že momentálně v UFC nenajdete větší fight. Já sám sebe považoval za nejnebezpečnějšího chlápka v divizi. Uvidíme, jak tomu bude konkurovat Chandler,“ vypověděl Gaethje pro ESPN MMA.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin