Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
volkanovski mckee holloway
volkanovski mckee holloway

V tomhle sportu mě nikdo neporazí! nepochybuje „nejlepší“ MMA zápasník pérové váhy světa

Max Holloway a další velká jména z pérové váhy se údajně mají mít na pozoru. Pro jejich skalp si jde „ten nejlepší ze všech“.

Snadno se to říká, hůře koná, přesto se takový slibně se rýsující talent, jako je A.J. McKee, rád utápí ve své současné slávě, o kterou nehodlá nikdy přijít. Ve skutečnosti je to prý dokonce nemožné.

„Aby bylo jasné, toto je můj sport, nikdo mě v něm nemůže porazit. Pérová váha je mou divizí, a kdybych se utkal s takovými borci, jako jsou Alexander Volkanovski nebo Max Holloway, hravě to dokážu,“ nepochybuje McKee o svých schopnostech.

V jeho prospěch mluví zejména ten fakt, že ještě ve své profesionální kariéře nenašel přemožitele, což se o jeho konkurentech už říct nedá. Také je však nutné dodat, že ještě nezápasil v UFC.

„V UFC se nachází pouze jeden zápasník, kterého uznávám, a tím je Max Holloway. Všechny ostatní převyšuje Patricio Freire,“ věří šestadvacetiletý rodák z Kalifornie, který slavného „Pitbulla“ Freireho nedávno přemohl v prvním kole na submisi.

Aby svou domněnku nejlepšího MMA zápasníka planety McKee potvrdil, je vyzýván k tomu, aby přestoupil do UFC. Tento krok ovšem prozatím prezident Bellatoru odmítá, neboť nechce přijít o jednu ze svých nejperspektivnějších hvězd. Udělá tedy vše, co bude v jeho silách, aby si ji udržel.

A.J. McKee titul

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin