Válečná sekera zakopána. Usman byl lepší a vyhrál férově, přiznává Masvidal

Válečná sekera zakopána. Usman byl lepší a vyhrál férově, přiznává Masvidal

Ačkoliv zprvu sliboval, jak šampiona z trůnu hravě sesadí, tak po neúspěšném boji neměl potíže přiznat, komu právem náleží hold.

Jorge Masvidal na UFC 261 zažil jednu ze svých nejhorších porážek. Vůbec poprvé ve své kariéře se totiž odebral do říše snů, kam ho poslal člověk, jenž nerespektoval jeho bohaté zkušenosti z pouličního boje.

„Za celých padesát profesionálních zápasů mě nikdo ještě nevypnul, tohle se mi stalo poprvé,“ přiznával Masvidal pro MMA Junkie. „Usman mi ukázal zcela něco nového. V prvním zápase jsem jeho sílu necítil, díky čemuž jsem do odvety nabral až příliš vysoké sebevědomí,“ vysvětloval důvod svého nezdaru.

„Očekával jsem, že mě bude čekat 25 minut wrestlingu. Kamaru si však za tento výkon zaslouží veškeré možné uznání. Trefil mě, vypnul mě, nemám k tomu víc co dodat. Tenhle duel vyhrál naprosto férově a poctivě, Bůh mu žehnej,“ přiznal.

Usman si svého soupeře vybral proto, aby umlčel jeho ústa. Držitel symbolického pásu pro Největšího grázla planety si až doposud myslel, že po poctivé přípravě šampiona svrhne z trůnu. Nigerijský vládce divize mu tedy tuto příležitost dal, ale podobně jako předzápasové prognózy, tak i kvalita obou bojovníků nakonec promluvila.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue